Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira
| Wi-Fi | Darmowy parking | Basen Basen zewnętrzny |
| Hotel przyjazny dzieciom Kojce Menu dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira Ilhabela znajduje się w dzielnicy Cambaquara i oferuje pokój gier, aby urozmaicić pobyt.
Plaża Veloso jest w prawie 3 km, a Wyspa Cabras leży około 10 min autem od willi. Dom wakacyjny zapewnia również dostęp do takich atrakcji przyrodniczych jak Plaża Barequecaba Beach, w około 3,1 km.
W obiekcie znajduje się łazienka z prysznicem. W łazience znajdują się suszarka do włosów.
Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira oferuje kuchnię, a także jadalnię dla wygody gości. Do dyspozycji Gości są również ekspres do kawy/herbaty, lodówka i szklane naczynia. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Padoca Ilhabela, w odległości 6 min spacerem.
- Lokalne atrakcje
- Cachoeira dos Tres Tombos1000 m
- Plaza Praia Grande1,1 km
- Praia do Portinho1000 m
- Veloso Beach800 m
- Plaża Praia Grande1,2 km
- Wodospad Ribeirão2,2 km
- Portinho Beach1000 m
- Lotniska
- Lotnisko Sao Jose dos Campos Regional113 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pomieszczenie z szafkami
- Pokoje dla alergików
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Parasole plażowe
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Basen z widokiem
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Kojce
- Menu dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira zapewnia Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira akceptuje zwierzęta?
Nie, Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Jakie udogodnienia rekreacyjne oferuje Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira?
Casa Cinematografica De Frente Para O Mar Na Feiticeira dba o rozrywkę gości, oferując takie opcje jak pokój gier, a także piesze wycieczki.